VLAANDEREN, Graafschap, Lodewijk van Male (1346-1384), AV gouden gehelmde leeuw (lion d'or heaumé), 1365-1367 en 1370, Gent. Vz/ Zittende gehelmde leeuw n. l. onder een gotisch baldakijn. Daaronder: FLANDRES. Kz/ Versierd gebloemd kruis met in het midden een D en in de hoeken: F-L-A-N. Gaill. 214; Delm. 460; Elsen 28; Martiny, Gent, 38. 5,12g Krasjes en licht montagespoor.
Zeer Fraai à Prachtig / Very Fine - Extremely Fine
Price realized | 1'900 EUR |
Starting price | 1'200 EUR |
Estimate | 1'500 EUR |