Jean ELSEN & ses Fils s.a.

Public Auction 143  –  7 December 2019

Jean ELSEN & ses Fils s.a., Public Auction 143

Ancient, Medieval and World Coins, Medals & Decorations, Banknotes

Sa, 07.12.2019, from 9:00 AM CET

VLAANDEREN, Graafschap, Lodewijk van Male (1346-1384), AV gouden gehelmde leeuw (lion d'or heaumé), 1365-1367 en 1370, Gent. Vz/ Zittende gehelmde leeuw n. l. onder een gotisch baldakijn. Daaronder: FLANDRES. Kz/ Versierd gebloemd kruis met in het midden een D en in de hoeken: F-L-A-N. Gaill. 214; Delm. 460; Elsen 28; Martiny, Gent, 38. 5,12g Krasjes en licht montagespoor.

Zeer Fraai à Prachtig / Very Fine - Extremely Fine

Price realized 1'900 EUR
Starting price 1'200 EUR
Estimate 1'500 EUR