VLAANDEREN, Gent in opstand tegen Philips II (1581-1584), AR acht stuiver, 1583. Vz/ ·AVXIL· NOST· A·- DOMINO· Gentse maagd, hoofd n. r., met leeuwenschild en banier met de leeuw. Kz/ (leeuw) ·MON· ARG· CIVITATIS· GANDAV· 1583· Klimmende leeuw n. l. Gilleman 28; Martiny, Gent, 175-2; V.H. 447. 6,16g Zeldzaam Zwak geslagen. Kras op vz. Defecte muntplaat.
Fraai à Zeer Fraai
Price realized | 550 EUR |
Starting price | 160 EUR |
Estimate | 200 EUR |