III RP, Zestaw klip 10 lat powszechnego obiegu 2005 - miedź patynowana
Ciekawy zestaw emisyjny. Numer 1952/2000. Kompletne opakowanie z drobnymi przetarciami. Emisyjny stan zachowania.
Grade: UNC
Estimate: EUR 46 - 57
Price realized | 55 EUR |
Starting price | 34 EUR |