PR, Złoty Krzyż Zasługi sygnowany S
Piękny egzemplarz. Wersja z sygnaturą S. Wstążka ze śladami po szpili. Stan zachowania przedmiotu zbliżony do idealnego. Wymiary krzyża 42 x 63 mm.
Estimate: EUR 23 - 34
Price realized | 16 EUR |
Starting price | 11 EUR |