PRL, Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari z miniaturą i legitymacją
Ładny zestaw. Ślady noszenia. Patyna, nalot. Stan zachowania przedmiotów dobry/bardzo dobry. Wymiary Krzyża 39 x 58 mm Wymiary miniatury 16 x 37 mm.
Estimate: EUR 115 - 138
Price realized | 184 EUR |
Starting price | 23 EUR |