II RP, Krzyż Legionowy Michrowski srebro
Piękny egzemplarz. Nakrętka Michrowskiego i jego sygnatury wraz z państwową puncą srebra próby 2 (.875). Srebro (krzyż) Brąz srebrzony (nakrętka) Wymiary 41 x 41 mm. Waga bez nakrętki: 10,96 g.
Estimate: EUR 92 - 115
Price realized | 126 EUR |
Starting price | 23 EUR |