Russia Lot
Russia, Lotto di 9 monete 1768-1870, segnaliamo: Siberia 10 Kopecks 1781KM C-6 BB+, Sberia 5 Kopecks 1778KM C-5 SPL, Siberia Kopeck 1779KM C-3 BB