Peru Lot
Peru, Lotto di 14 monete 1828-1839, segnaliamo: 4 Reales 1839 Areq MV KM-151.2 clenaed BB, 2 Reales 1830 Lima JM KM-141.1 q.SPL. 1/2 Real 1828 G Cuzco KM-144.2 q.BB