Auction 25 - Part 3

Auktionen Münzhandlung Sonntag, Auction 25 - Part 3

German Empire, FRG

We, 31.05.2017, from 10:00 AM CEST

Weimarer Republik
5 Reichsmark 1929 E. Meissen. J. 339.
vorzüglich/vorzüglich-Stempelglanz

Price realized 325 EUR
Starting price 225 EUR
Estimate 250 EUR