UK Re Giorgio III (1760-1820) 1/2 Penny 1806 Cu 9,72 (Spl+); Regina Vittoria (1837-1901) Cu Farthing 1897 (Fdc); Re Edward VII (1901-1910) Penny 1908 Cu (Fdc) (3) (target 30€)