Part 1: Fr, 24.05.2019, from 10:00 AM CEST
Part 2: Fr, 24.05.2019, from 2:00 PM CEST
Part 3: Sa, 25.05.2019, from 10:00 AM CEST
Part 4: Sa, 25.05.2019, from 2:00 PM CEST
Stolberg-Stolberg
Christoph Friedrich und Jost Christian, 1704-1738
2/3 Taler 1717 IIG. Auf die 200 Jahrfeier der Reformation.
gutes sehr schön, schöne Patina