Part 1: Fr, 24.05.2019, from 10:00 AM CEST
Part 2: Fr, 24.05.2019, from 2:00 PM CEST
Part 3: Sa, 25.05.2019, from 10:00 AM CEST
Part 4: Sa, 25.05.2019, from 2:00 PM CEST
Bayern
Prinzregent Luitpold, 1886-1912
Versilb. Bronzemedaille 1897 v. H. Gube a.d. Neuen Justizpalast in München. 70,7 mm.
sehr schön/vorzüglich, Randfehler