Part 1: Tu, 06.12.2022, from 9:00 AM CET
Part 2: We, 07.12.2022, from 9:00 AM CET
Part 3: Th, 08.12.2022, from 9:00 AM CET
Part 4: Fr, 09.12.2022, from 9:00 AM CET
Frankreich
Napoleon III., 1852-1870
50 Francs 1857 A, Paris. 16,13 g. 900/1000. sehr schön/vorzüglich, kl. Randfehler. Krause/Mishler 785.1. Friedberg 571.