China
Qing-Dynastie. Wen Zong, 1851-1861
50 Cash Bronze 1853/1854. Xian Feng zhong bao/boo chiowan, Board of Revenue, Peking, East Branch. 63,36 g.
sehr schön, kl. Randfehler. Hartill 22.702.
Price realized | 600 EUR |
Starting price | 90 EUR |
Estimate | 100 EUR |