Mexico. 8 reales. 1894. Zacatecas. FZ. (Km-377.13). Ag. 26,76 g. Irregular patina. VF. Est...50,00.
Spanish description: México. 8 reales. 1894. Zacatecas. FZ. (Km-377.13). Ag. 26,76 g. Pátina irregular. MBC. Est...50,00.
Price realized | 35 EUR |
Starting price | 25 EUR |
Estimate | 50 EUR |