Mexico. 8 reales. 1888. Oaxaca. AE. (Km-377.11). Ag. 27,03 g. Patina. Knock on edge. VF. Est...50,00.
Spanish description: México. 8 reales. 1888. Oaxaca. AE. (Km-377.11). Ag. 27,03 g. Pátina. Golpe en el canto. MBC. Est...50,00.
Price realized | 60 EUR |
Starting price | 30 EUR |
Estimate | 50 EUR |