Mexico. 8 reales. 1895. México. AB. (Km-377.10). Ag. 27,04 g. Irregular patina. Minor marks. VF/Choice VF. Est...50,00.
Spanish description: México. 8 reales. 1895. México. AB. (Km-377.10). Ag. 27,04 g. Pátina irregular. Marquitas. MBC/MBC+. Est...50,00.
Price realized | 45 EUR |
Starting price | 25 EUR |
Estimate | 50 EUR |