Mexico. 8 reales. 1835. Guanajuato. PJ. (Km-377.8). Ag. 26,99 g. Irregular patina. VF. Est...40,00.
Spanish description: México. 8 reales. 1835. Guanajuato. PJ. (Km-377.8). Ag. 26,99 g. Pátina irregular. MBC. Est...40,00.
Price realized | 85 EUR |
Starting price | 25 EUR |
Estimate | 40 EUR |