Mexico. 8 reales. 1888. Chihuahua. MM. (Km-377.2). Ag. 27,06 g. Patina. Graffiti. Choice VF. Est...45,00.
Spanish description: México. 8 reales. 1888. Chihuahua. MM. (Km-377.2). Ag. 27,06 g. Pátina y graffitis. MBC+. Est...45,00.
Price realized | 50 EUR |
Starting price | 25 EUR |
Estimate | 45 EUR |