Mexico. 8 reales. 1891. Alamos. ML. (Km-377). Ag. 26,97 g. Delicate patina. Choice VF. Est...55,00.
Spanish description: México. 8 reales. 1891. Alamos. ML. (Km-377). Ag. 26,97 g. Suave pátina. MBC+. Est...55,00.
Price realized | 50 EUR |
Starting price | 25 EUR |
Estimate | 55 EUR |