Australia. George V. 3 pence. 1924. (Km-24). Ag. 1,41 g. Choice VF/Almost XF. Est...35,00.
Spanish Description: Australia. George V. 3 pence. 1924. (Km-24). Ag. 1,41 g. MBC+/EBC-. Est...35,00.
Price realized | 20 EUR |
Starting price | 20 EUR |
Estimate | 35 EUR |