Independent Emirate. Abd Al-Rahman I. Dirham. 154 H. Al-Andalus. (Vives-52). (Miles-45). Ag. 2,77 g. Choice VF/Almost XF. Est...65,00.
Spanish Description: Emirato Independiente. Abd Al-Rahman I. Dirham. 154 H. Al-Andalus. (Vives-52). (Miles-45). Ag. 2,77 g. MBC+/EBC-. Est...65,00.
Price realized | 95 EUR |
Starting price | 40 EUR |
Estimate | 65 EUR |