Alfonso XII (1874-1885). 20 centavos. 1881. Manila. (Cal-105). Ag. 5,13 g. Ex Áureo, lot 831, 01/03/1995. Choice VF/Almost XF. Est...70,00.
Spanish Description: Alfonso XII (1874-1885). 20 centavos. 1881. Manila. (Cal-105). Ag. 5,13 g. Ex Áureo, lote 831, 01/03/1995. MBC+/EBC-. Est...70,00.
Price realized | 85 EUR |
Starting price | 50 EUR |
Estimate | 70 EUR |