Alfonso XII (1874-1885). 25 pesetas. 1881*18-81. Madrid. MSM. (Cal-82). Au. 8,06 g. Choice VF/Almost XF. Est...350,00.
Spanish Description: Alfonso XII (1874-1885). 25 pesetas. 1881*18-81. Madrid. MSM. (Cal-82). Au. 8,06 g. MBC+/EBC-. Est...350,00.
Price realized | 360 EUR |
Starting price | 250 EUR |
Estimate | 350 EUR |