Germany. Prussia. Wilhelm II. 10 marks. 1890. Berlin. A. (Km-521). (Fr-3831). Au. 3,94 g. Choice VF/Almost XF. Est...200,00.
Spanish description: Alemania. Prussia. Wilhelm II. 10 marks. 1890. Berlín. A. (Km-521). (Fr-3831). Au. 3,94 g. MBC+/EBC-. Est...200,00.
Price realized | 200 EUR |
Starting price | 120 EUR |
Estimate | 200 EUR |