Independent Emirate. Al-Hakam I. Dirham. 201 H. Al-Andalus. (Vives-109). (Miles-92). Ag. 2,51 g. Almost XF/Choice VF. Est...50,00.
SPANISH DESCRIPTION: Emirato Independiente. Al-Hakam I. Dirham. 201 H. Al-Andalus. (Vives-109). (Miles-92). Ag. 2,51 g. EBC-/MBC+. Est...50,00.
Price realized | 48 EUR |
Starting price | 35 EUR |
Estimate | 50 EUR |