Austria. 20 kreuzer. 1841. Wien. A. (Km-2208). Ag. 6,71 g. Choice VF/Almost XF. Est...25,00.
SPANISH DESCRIPTION: Austria. Ferdinand I. 20 kreuzer. 1841. Viena. A. (Km-2208). Ag. 6,71 g. MBC+/EBC-. Est...25,00.
Price realized | 15 EUR |
Starting price | 15 EUR |
Estimate | 25 EUR |