Ferdinand VII (1808-1833). 8 maravedis. 1817. Jubia. (Cal-196). Ae. 10,21 g. Choice VF/Almost XF. Est...70,00.
SPANISH DESCRIPTION: Fernando VII (1808-1833). 8 maravedís. 1817. Jubia. (Cal-196). Ae. 10,21 g. MBC+/EBC-. Est...70,00.
Price realized | 50 EUR |
Starting price | 50 EUR |
Estimate | 70 EUR |