Elizabeth II (1833-1868). 100 reales. 1855. Sevilla. (Cal-796). Au. 8,36 g. Choice VF/Almost XF. Est...375,00.
SPANISH DESCRIPTION: Isabel II (1833-1868). 100 reales. 1855. Sevilla. (Cal-796). Au. 8,36 g. MBC+/EBC-. Est...375,00.
Price realized | 400 EUR |
Starting price | 250 EUR |
Estimate | 375 EUR |