Bolskan. Denario. 180-20 a.C. Huesca. (Abh-1911). (Acip-1417). (C-6). Ag. 3,91 g. EBC-/MBC+. Est...80,00. // ENGLISH: Bolskan. Denario. 180-20 a.C. Huesca. (Abh-1911). (Acip-1417). (C-6). Ag. 3,91 g. Almost XF/Choice VF. Est...80,00.
Price realized | 86 EUR |
Starting price | 60 EUR |
Estimate | 80 EUR |