Solidus Numismatik

Auction 111  –  18 December 2022

Solidus Numismatik, Auction 111

Numismatic Literature – Bibliphilic Rarities

Su, 18.12.2022, from 5:00 PM CET

Monographien. Bibliophile Werke. Loon, G. van.

Hedendaagsche penningkunde, Zynde eene Verhandeling van den oorspronk van 't geld, De opkomst en 't onderscheyd der gedenkpenningen; Den aardt en de Rekenwyze der legpenningen; De wyze van 't syfferen der Ouden, den oorspronk der Syfferletteren Toverpenningen en Noodmunten. Mitsgaders Van de vaste Grondregelen, die in 't ontwerpen, vergaderen, schikken en behandelen der Penningen moeten worden inachtgenomen. Graavenhaage 1732. Vorbericht, 289 S. mit zahlreichen Münzkupferstichen, 13 Bll. Bladwyzer. Ganzleder, teilweise alter Rücken auf neuem Leder, etwas bestoßen.

Starting price 280 EUR