Solidus Numismatik

Auction 99  –  29 May 2022

Solidus Numismatik, Auction 99

Literature

Su, 29.05.2022, from 5:00 PM CEST

Monographien. Bibliophile Werke. Haym, N.F.

Thesauri Britannici pars prima, seu museum numarium, complexum numos Graecos, et Latinos omnis metalli, et formae necdum editos, depictos et descriptos. Wien 1765. 14 Bll., 398 S., 51 Falttfn., Index. Dazu beigebunden: Khell, J.: Adpendicula Altera ad Numismata Graeca populorum et vrbium a Jacobo Gesnero tabulis aeneis repraesentata. Wien 1764. 168 S., 4 Falttfn. Ganzpergament, etwas bestoßen, teilweise stockfleckig.

Price realized 300 EUR
Starting price 280 EUR