PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. 3 Maig 1937. Aj. de SÚRIA. AT-2416, 2420,2421b. MBC+ a EBC-.