Dolny Śląsk, Brakteat, Druga połowa XIII w.
Odmiana z kluczem bez kropek. Rzadziej występujący niż odmiana z kropkami. Przyzwoity stan zachowania. Lekko wyszczerbiony rant. Waga 0.154 g.
Grade: VF
Reference: Kopicki 311s Medieval Polish Medieval Poland
Price realized | 85 EUR |
Starting price | 24 EUR |