W. Stela - Polskie ordery i odznaczenia vol.1 'Virtuti miliari'
Bardzo bogato ilustrowane i szczegółowe opracowanie dotyczące orderu Virtuti Militari w XX wieku.
Wydanie Warszawa 2015.
335 stron, oprawa twarda, format B5.
Price realized | 34 EUR |
Starting price | 11 EUR |