125 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja, Medal 1916
Medal z 1916 roku wybity na 125-tą rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-ego Maja.
Awers: ukoronowana tarcza z herbem Królestwa Polskiego
WARSZAWA 1916 ROKU
Rewers: w wieńcu napis w siedmiu wierszach, poniżej gałązek sygnatura W.T.NUM. (Warszawskie Towarzystwo Numizmatyczne)
NA PAMIĄTKĘ WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCYI 3 GO MAJA 1791 R Reference: Strzałkowski 340
Grade: VF+
Price realized | 58 EUR |
Starting price | 45 EUR |