Wielkie Księstwo Poznańskie, Papier stemplowy, sygneta BEZNOMINAŁOWA - PIĘKNY znak wodny JEZIORNA Papier stemplowy z pierwszego okresu istnienie Księstwa tzw. okres przejściowy 1815. Papier stemplowy Księstwa Warszawskiego z roku 1811 z sygnetą złotych jeden i obok przystawiona sygnetą W.Kś.Poznańskiego beznominału oraz pieczęcią kontrolna Księstwa Warszawskiego 'FAR'. Paper stemplowy z wytwórni w Jeziornej z pięknym znakiem wodnym.
Rzadki dokument z pięknie odbitą sygnetą.
Poland BONDS AND SHARES Poland
Starting price | 88 EUR |