Leeuwendaalder 1648, Silver Type IIa. Ridder naar links met pluim achter groot leeuwenschild. Kz. klimmende leeuw, mmt. lelie tussen jaartal.Delm. 862; V. 163.3; Dav. 4879. 26.96 g Vrijwel zeer fraai
Price realized | 90 EUR |
Starting price | 64 EUR |
Estimate | 80 EUR |