Schulman

Auction 358  –  22 February 2019

Schulman, Auction 358

Coins, Medals, Decorationsand Paper Money

Fr, 22.02.2019, from 10:00 AM CET

Daalder van 30 stuiver 1685, Silver Wapentjes van de Utrechtse steden in het veld, de bovenste twee tussen waarde 30 – ST, onderaan jaartal. Kz. gekroond provinciewapen met schildhouders, CONCORDIA RES / PARVÆ CRESCUNT in cartouche.Delm. 1086; V. 109.4.Uit veiling Schulman 16 van 22-23 april 1996, kavel 459.13.42 g. Centraal iets zwak uitgemunt, echter mooi van kleur Bijna zeer fraai

Starting price 64 EUR
Estimate 80 EUR