Władysław Opolczyk, Puło ruskie Bardzo rzadka emisja wybita w czasach Władysława Opolczyka, gdy był Wielkorządcą Rusi Halickiej. Obiegowy stan zachowania. Patyna, nalot. Reference: Kopicki 3048 (R5)
Grade: F
Polen, Poland
Price realized | 14 EUR |
Starting price | 7 EUR |