Triton IV, Katalog Kolekcja Henry V Karolkiewicz, 2000 - Z AUTOGRAFEM ! Poszukiwana pozycja wraz z autografem Karolkiewicza. Katalog jednej z najznamienitszych powojennych kolekcji monet polskich. Piękny, sporadyczne notatki odnośnie cen, przetarcia i podniszczenia okładki. Stan zachowania przedmiotu dobry.
Price realized | 206 EUR |
Starting price | 43 EUR |