E-Auction 2
– 25 - 28 May 2020
Ancient, Polish and World Coins, Banknotes, Badges
Part 1: Mo, 25.05.2020, from 6:00 PM CEST
Part 2: Tu, 26.05.2020, from 6:00 PM CEST
Part 3: We, 27.05.2020, from 6:00 PM CEST
Part 4: Th, 28.05.2020, from 6:00 PM CEST
(2307)
Poland Middleages
(56)
Poland 1506-1795
(531)
Group lots
South Prussia
Austrian Partition
The Duchy of Warsaw (1807-1815)
Kingdom of Poland (1815-1835)
November Uprising (1830-1831)
Russian Poland (1831-1915)
(22)
Królestwo Polskie 1916-1918
Monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich
10 złotych
(44)
5 złotych
(38)
2 złote
(44)
1 złoty
50 groszy
20 groszy
10 groszy
5 groszy
2 grosze
1 grosz
(34)
Free City of Gdansk (1920-1939)
Polish coins between 1939 and 1945
Polish People's Republic (1945-1989)
(42)
III Republic since 1989
(128)
Military coins
Replacement coins
Śląsk
Pommern
Zakon Krzyżacki
Duchy of Courland
The Duchy of Livonia
Duchy of Prussia
(28)
Silesia
Saxony
Greece
(41)
Rome
(96)
Other
(36)
Middle ages
(53)
Collection of China coins
(33)
Australia
Austria and Austria-Hungary
(48)
Bulgaria
China
Bohemia
Denmark
Fiji
France
Spain
Ottoman Empire
India
Japan
Jemen
Canada
Lithuania
Latvija
Morocco
Mexico
Netherlands
Germany
(71)
New Zeeland
Panama
Russia
(155)
South Africa
United States
Sweden
Thailand
Ukraine
Vaticano
Venezuela
Hungary
Great Britain
Italy
Group lots
Part 4
Postcards
(52)
Publications, Books, Literature
Polish marks 1916-1923
Zloty 1919-1938
WW II 1939-1945
PRL 1944-1965
PRL i IIIRP 1974-1993
III RP od 1994
Bony
(27)
Polska do 1918
(22)
II Rzeczpospolita
(23)
Okupacja i PSZnZ
PRL i III RP
XIXth-century Poland and the Second Republic
Polish PRL and the Third Polish Republic
(27)
Banknoty zagraniczne
(48)
Orders, Decorations, Badges, Militaria
(39)
World medals
Varia and accesories
Sort by: Lot number ascending
Sort by: Lot number descending
Lot 2247
Austria, Austria-Hungary, Lot Austria i Austro-Węgry, zestaw guzików urzędniczych Większość bardzo ładna. Patyna, nalot.
Lot 2248
Europe, Lot of buttons Europa, Zestaw guzików Ciekawy mix, głównie Rosja. Patyna, nalot.
Lot 2249
Europa, Zestaw guzików cywilnych Ładny zestaw guzików, w większości liberyjnych.
Lot 2250
Europe, Lot of military buttons Europa, Zestaw guzików wojskowych Guziki z różnych państw, głównie Europa.
Lot 2251
Francja, III Republika, Krzyż oficerski Legia Honorowa Drobne ubytki i spękania emalii. Wstążka w stanie bardzo dobrym.
625 EUR
Lot 2252
25 EUR
Lot 2253
Lot 2254
21 EUR
Lot 2255
III Reich, Badge 1 may 1934 III Rzesza, Odznaka 1 maja 1934 Ładny egzemplarz. Patyna, nalot. Stan zachowania przedmiotu dobry. Średnica 3,6 cm.
7 EUR
Lot 2256
11 EUR
Lot 2257
11 EUR
Lot 2258
III Reich , Badge Police day 1942 III Rzesza, Odznaka dzień policji 1942 Polakierowana odznaka. Sygnowana '4'. Wymiary 2,5 x 3 cm.
6 EUR
Lot 2259
9 EUR
Lot 2260
5 EUR
Lot 2261
Lot 2262
France, Resistance F.T.P Francja, Ruch Oporu FTP naszywka na ramię Ładny egzemplarz. Stan zachowania przedmiotu dobry. Wymiary ~4,2 x 5,2 cm.
Lot 2263
Lot 2264
370 EUR
Lot 2265
185 EUR
Lot 2266
50 EUR
Lot 2267
49 EUR
Lot 2268
12 EUR
Lot 2269
9 EUR
Lot 2270
Niemcy, Szpila do krawata Luftwaffe Ciekawa szpila. Ślady noszenia. Przetarcia. Stan zachowania przedmiotu dobry. Wymiary bez szpili 11 x 14 mm.
4 EUR
Lot 2271
Germany, lot of Buttons Niemcy, Zestaw guzików Ładny zestaw guzików niemieckich w tym 1 pułku groszkowy i pruski w bakelicie. Patyna, nalot.
Lot 2272
49 EUR
Lot 2273
Rosja, Fotografia oficera 1917 Ładna fotografia. Przetarcia, przybrudzenia. Stan zachowania przedmiotu dobry. Wymiary 11,4 x 17 cm.
Lot 2274
12 EUR
Lot 2275
60 EUR
Lot 2276
463 EUR
Lot 2277
127 EUR
Lot 2278
10 EUR
Lot 2279
Wielka Brytania, Medal za I Wojnę Światową Ślady noszenia, brak wstążki. Patyna, nalot. Stan zachowania przedmiotu dobry.
11 EUR
Lot 2280
Wielka Brytania, Medal za II Wojnę Brak wstążki. Patyna, nalot. Stan zachowania przedmiotu dobry.
9 EUR
Lot 2281
Wielka Brytania, Odznaka NASC złoto Złoto 10K. Brak emalii, szpila wgięta. Wymiary 11 x 17 mm, waga wyrobu 1,77 g.
28 EUR
Lot 2282
Czechosłowacja(?), Fotografia grupowa żołnierzy Gięta na cztery. Stan zachowania przedmiotu słaby.
2 EUR
Lot 2283
15 EUR
Lot 2284
17 EUR
Lot 2285
24 EUR