Medal 1814 poświęcony hrabiemu Wincentemu Korwinowi Krasińskiemu.
Av.: Popiersie w lewo i napis otokowy: W.HR.KORWIN KRASINSKI G.D., sygn. CAUNOIS E., Rv.: W wieńcu laurowym napis w czterech wierszach: POLACY CNOCIE 3 KWIETNIA 1814, H-Cz. 3923, żeliwo lane, waga 27,34 g, śr. 41 mm
Grade: XF
Price realized | 23 EUR |
Starting price | 22 EUR |