Poznański Dom Aukcyjny

Auction 20  –  24 - 25 March 2023

Poznański Dom Aukcyjny, Auction 20

Ancient, Polish and World Coins, Medals and Numismatics Books

Part 1: Fr, 24.03.2023, from 6:00 PM CET
Part 2: Sa, 25.03.2023, from 1:00 PM CET

Medal sygnowany Kissing, wybity około 1925 roku jako pamiątka z wizyty w kościele na Skałce w Krakowie, RR. Strałkowski 883 RR, brąz srebrzony, waga 57,48 g., śr. 53mm, lustro mennicze, delikatna patyna, bardzo rzadki medal! Medal ze zbioru Stanisława Niewiteckiego. Strzałkowski notuje go tylko jako emisja w białym metalu.

Grade: AU

More photos and full item description available on auction site here

Price realized 185 EUR
Starting price 64 EUR