Medal sygnowany Kissing, wybity około 1925 roku jako pamiątka z wizyty w kościele na Skałce w Krakowie, RR. Strałkowski 883 RR, brąz srebrzony, waga 57,48 g., śr. 53mm, lustro mennicze, delikatna patyna, bardzo rzadki medal! Medal ze zbioru Stanisława Niewiteckiego. Strzałkowski notuje go tylko jako emisja w białym metalu.
Grade: AU
More photos and full item description available on auction site here
Price realized | 185 EUR |
Starting price | 64 EUR |