Medal nieznanego autora z 1875 roku wybity na pamiątkę złotego wesela Floriana i Zofii Rakowskich H-Czap. 6119 R, nakład 56 szt ??, srebro, waga 17,73 g., śr 37,30 mm, ładna stara patyna, drobne uszkodzenia obrzeża i pola, połysk tła wpadający w lustro mennicze.
Grade: XF-
Price realized | 133 EUR |
Starting price | 43 EUR |