Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., nieokreślona dzielnica, Av.: Dwa łuki wsparte na kolumnie, po bokach gwiazda i półksiężyc. Kop. -, Wieleń -, Radzanowo 20, waga 0,24 g., śr. 18,03 mm, patyna, rzadkie.
Grade: VF
More photos and full item description available on auction site here
Price realized | 112 EUR |
Starting price | 67 EUR |