Śląsk, Brakteat szeroki XIII w., Av.: Wieża wsparta na łuku. Kop. 7049 ym, Friedensburg 251, waga 0,60 g., śr. 23,93 mm, patyna, rzadkie.
Grade: XF
More photos and full item description available on auction site here
Price realized | 362 EUR |
Starting price | 112 EUR |