Śląsk, Brakteat szeroki XIII w., Av.: Półksiężyc, nad nim krzyż. Kop. 7049gw, Friedensburg 409 podobny, waga 0,60 g., śr. 26,06 mm, brakteat z bardzo wysokim reliefem, delikatna patyna, blacha z połyskiem, bardzo rzadki w takim stanie.
Grade: XF
More photos and full item description available on auction site here
Price realized | 415 EUR |
Starting price | 112 EUR |