Śląsk, Brakteat szeroki XIII w., Av.: Pół orła, pół lilii. Kop. 7049jf, Friedensburg 860, waga 0,66 g., śr. 27,63 mm, patyna, bardzo dobrze wybity egzemplarz, nieznacznie, nierówne obrzeże.
Grade: XF
More photos and full item description available on auction site here
Price realized | 362 EUR |
Starting price | 112 EUR |