Austria, Ferdinand I (1835-1848), Coronation of Lombardy-Venetian king in Milan, a pair of tokens (2 pieces), 1838, 5,48 g Ag, 21mm, 3,28 g Ag, 19 mm, Montenuovo 2585, 2586
Very Fine/Extremely Fine (BB/Spl)
Starting price | 150 EUR |